SPORT

 

OD ZAWSZE JESTEŚMY „ZAKRECENI” NA PUNKCIE SPORTU MOTOROWEGO. KILKANAŚCIE LAT UCZESTNICZYMY W ZAWODACH MOTOCYKLOWYCH I SAMOCHODOWYCH RÓŻNEJ RANGI.

NASZA PRZYGODA ZE SPORTEM ZACZEŁA SIĘ JESZCZE W LATACH 80 TYCH UBIEGŁEGO STULECIA OD UDZIAŁU W LOKALNYCH AMATORSKICH ZAWODACH MOTOCYKLOWYCH, CZY OGÓLNOPOLSKICH ZAWODÓW O „ZŁOTY KASK”. PÓŹNIEJ BYŁA KRÓTKA PRZYGODA Z MOTOCROSEM I KARTINGIEM, STARTY Z SUKCESAMI W AMATORSKICH RAJDACH SAMOCHODOWYCH KJS /PRZEZ KILKA LAT ADAM NOWAK BYŁ POSIADACZEM TYTUŁU NAJZRĘCZNIEJSZEGO KIEROWCY SZCZECINA/, MECHANIKOWANIE NA WYŚCIGOWYCH SAMOCHODOWYCH MISTRZOWSTWACH POLSKI, A PÓŹNIEJ W WYŚCIGOWYCH MOTOCYKLOWYCH MP.

NASZA PRZYGODA ZE SPORTEM MOTOROWYM TO NIE TYLKO UDZIAŁ W ZAWODACH W ROLI ZAWODNIKÓW, CZY MECHANIKÓW. BĘDĄC RÓWNIEŻ SĘDZIAMI POLSKIEGO ZWIAZKU MOTOROWEGO WIELOKROTNIE SĘDZIOWALIŚMY RÓZNE ZAWODY SAMOCHODOWE I MOTOCYKLOWE. PRZEZ DWA LATA WSPÓLNIE Z FUNDACJĄ PROMOT /KTÓRĄ STWORZYLIŚMY MIN. DLA PROMOCJI SPORTU MOTOCYKLOWEGO, JAK RÓWNIEŻ DLA POMOCY MOTOCYKLISTOM OFIAROM WYPADKÓW/ ORGANIZOWALIŚMY PIERWSZE W POLSCE WYŚCIGI SKUTERÓW PN. „PROMOT SKUTER CUP” – MOŻNA POWIEDZIEĆ, ŻE JESTEŚMY „RODZICAMI” TEJ DYSCYPLINY SPORTU MOTOCYKLOWEGO W POLSCE.

W SEZONIE 2006 OTOCZYLIŚMY OPIEKĄ TECHNICZNĄ, POMOCĄ MATERIAŁOWĄ, LOGISTYCZNĄ I FINANSOWĄ ZAWODNIKA AUTOMOBILKLUBU SZCZECINSKIEGO – FILIPA KOWALSKIEGO. NA PRZYGOTOWANYM I SERWISOWANYM PRZEZ MOTOMAR MOTOCYKLU ZDOBYŁ ON ZASZCZYTNE DRUGIE MIEJSCE W PUCHARZE SUZUKI GS500. W SEZONACH 2008 I 2009 PRZYGOTOWALIŚMY DO  UDZIAŁU W WYŚCIGACH , A TAKŻE SERWISOWALIŚMY W TRAKCIE SEZONU MOTOCYKL YAMAHA R1 ZAWODNIKA AUTOMOBILKLUBU WIELKOPOLSKIEGO PIOTRA DĄBROWSKIEGO. W SEZONIE 2008 UKOŃCZYŁ ON WYŚCIG NA TRZECIM MIEJSCU W KLASIE PRETENDENT, KLASYFIKACJĘ SEZONU W KLASIE ROOKIE POW 600 ccm W SEZONIE 2009 NA MIEJSCU 10 /NA 52 SKLASYFIKOWANYCH/

WIELE LAT DOŚWIADCZEŃ W SPORCIE MOTOROWYM, KONTAKTY Z IMPORTERAMI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI CZĘŚCI TUNINGOWYCH DO MOTOCYKLI A TAKŻE BOGATE WYPOSAŻENIE SERWISU POZWOLIŁO NAM NA ROZSZERZENIE ZAKRESU DZIAŁALNOŚCI O PROFESJONALNE PRZYGOTOWYWANIE MOTOCYKLI DO SPORTU.